Feedersi – wielbiciele otyłych kobiet czy oprawcy, którzy niszczą swoje partnerki? Kim są wypasacze?

Feedersi to mężczyźni o nietypowych preferencjach seksualnych. Sami lubią nazywać się „wielbicielami krągłości”, ale to nie tak, że po prostu podobają im się pulchne kobiety. Kim tak naprawdę są tzw. wypasacze i dlaczego wiązanie się z nimi jest niebezpieczne? Sprawdź.

„Kochanego ciała nigdy za wiele” zwykli mawiać ludzie, którzy preferują partnerki lub partnerów z krągłościami. Kanony piękna to dziś przeżytek i każdy ma prawo wyglądać tak, jak chce. Każdy ma też prawo do własnego gustu. Feedersi nie są jednak zwykłymi miłośnikami tłuszczyku. Wbrew temu, co myślą sami o sobie, są niebezpiecznymi oprawcami kobiet, którzy narażają swoje partnerki na nieodwracalną utratę zdrowia i przedwczesną śmierć.

Kim są feedersi?

Nazwa feeder pochodzi od angielskiego słowa feed oznaczającego karmienie. W Polsce stosuje się ją wymiennie z terminami wypasacz lub dokarmiacz. Wszystkie określają ten sam typ mężczyzn – zaburzonych osobników, których tak bardzo podnieca otyłość i dominacja nad partnerką, że tuczą swoje kobiety jak gęsi.

Feedersi z pozoru są zupełnie przeciętni. Nie wyróżniają się wzrostem, wagą, urodą ani żadnymi odstręczającymi cechami. Często zakładają nawet rodziny, mają dzieci, domy i pracę. Swoją demoniczną stronę ujawniają dopiero w kontakcie z otyłymi kobietami. Nie wystarcza im to, że ich partnerka seksualna ma nadwagę, cellulit i rozstępy. Niezależnie od tego, jak dużo waży, chcą, by jadła jeszcze więcej i była jeszcze grubsza. Aż do momentu, kiedy nie będzie nawet w stanie się poruszać. Wypasaczy nie podnieca bowiem wyłącznie otyłość kobiety, lecz także kontrola nad jej ciałem i życiem, którą przejmują, gdy staje się od nich kompletnie zależna. Lubią patrzeć, jak ich partnerka je i notować każdy zdobyty kilogram. Dodatkowym źródłem satysfakcji jest dla nich monitorowanie swoich osiągnięć i dzielenie się nimi w sieci z innymi feedersami.

Sprawdź!
Abasiofilia – jak poradzić sobie z zaburzeniem?

Feedersi w sieci

Wypasacze w sieci nie tylko chwalą się postępami i dzielą się sposobami na tuczenie kobiet, ale także polują na swoje ofiary. Ci bardziej uczciwi opisują się w randkowych aplikacjach jako FFA (Female Fat Admirer) lub miłośnicy BBW (Big Beautiful Women). Szukają w ten sposób kobiet, które są chętne i gotowe na tego typu układ.

Bardziej zaburzeni manipulatorzy poszukują kobiet z kompleksami na forach dla osób, które się odchudzają. W aplikacjach randkowych wybierają natomiast dziewczyny o jak najniższej samoocenie.

Niektórzy dokarmiacze nie potrzebują nawet bezpośredniego kontaktu z obiektami ich perwersyjnych żądz. Utrzymują z nimi relacje na odległość i dokarmiają je, wysyłając im paczki z jedzeniem. W zamian za to tuczone dziewczyny nagrywają dla nich materiały wideo, w których dokumentują, jak jedzą, a także treści o charakterze erotycznym.

Czy feedersi to osoby chore?

Zdaniem psychologów i seksuologów feedersi to osoby o zaburzeniach preferencji seksualnych. Ich parafilii nie klasyfikuje się jednak jako typowego fetyszu, który związany jest ze specyficznym przedmiotem lub konkretną część ciała. Wypasaczy uznaje się za osoby z zaburzeniami o charakterze sadomasochistycznym.

Nadmiar tłuszczu jest dla nich podniecający, jednak przede wszystkim chodzi im o przejęcie całkowitej władzy nad życiem, zdrowiem i ciałem kobiety. Ich celem, uświadomionym bądź nie, jest pozbawienie partnerki asertywności i osiągnięcie jej bezwzględnego posłuszeństwa. Pełnię fizycznej i psychicznej dominacji osiągają wtedy, gdy kobieta nie jest już w stanie wstać z łóżka i jest całkowicie zależna od ich woli.

Ich obsesja na punkcie tycia i podporządkowania sobie kobiety jest najczęściej efektem ich problemów psychicznych, które wymagają leczenia.

Schemat działania dokarmiaczy

Choć istnieją kobiety, które uwielbiają być karmione i z własnej woli osiągają wagę 200 lub 300 kilogramów, większość wypasaczy musi uciekać się do emocjonalnego szantażu i manipulacji, by osiągnąć swój cel.

Sprawdź!
Jak zwracać się do osoby niebinarnej, aby nie zostać posądzonym o dyskryminację?

Niektórzy dokarmiacze początkowo nie informują kobiet, że chorobliwa otyłość jest dla nich źródłem podniecenia. Komplementują ich wygląd, chwalą ich krągłości, a przy okazji przynoszą słodycze, gotują obfite kolacje i zachęcają do dalszego jedzenia. W ten sposób cynicznie wykorzystują fakt, że kobiety z nadwagą są zazwyczaj mniej pewne siebie i bardziej głodne akceptacji i miłości. Dowodem na to, że żerują na kompleksach puszystych kobiet jest m.in. to, że swoich ofiar szukają często na forach dotyczących odchudzania.

Kiedy partnerka orientuje się, że jest tuczona lub po prostu postanawia schudnąć, dokarmiacz ucieka się do szantażu emocjonalnego i grozi, że odejdzie lub przestanie ją kochać, jeśli ona przestanie tyć. Kiedy nie muszą już kryć się ze swoimi zamiarami, wprowadzają restrykcyjny harmonogram tycia, żądają postępów i perwersyjnie przyglądają im się podczas spożywania posiłków. Wikłają zakompleksione dziewczyny w toksyczny związek, z którego one – dosłownie i w przenośni – nie są już w stanie uciec. Dokarmiacz osiąga swój cel, gdy kobieta nie jest już w stanie samodzielnie funkcjonować i jest zdana tylko i wyłącznie na niego.

Do czego może doprowadzić zachowanie feedersów?

Działania feedersów mają znamiona psychicznego i fizycznego znęcania się nad partnerką. Oczywistą konsekwencją ich czynów jest zaburzenie odżywiania, ale może to być także szereg innych problemów psychicznych.

Należy też pamiętać, że nawet jeśli wypasanie kobiety nie żeruje na jej kompleksach i odbywa się za jej pełną zgodą, z czysto fizycznego punktu widzenia zawsze jest to dla niej szkodliwe. Relacja z mężczyzną, który motywuje ważącą 200 kilogramów partnerkę do dalszego tycia zawsze jest szkodliwa dla jej zdrowia. Chorobliwa otyłość może prowadzić bowiem do wielu poważnych schorzeń, a nawet do przedwczesnej śmierci.


Zobacz także:

Sprawdź!
Worarefilia – czerpanie przyjemności z nietypowych wyobrażeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
nagłe odstawienie tabletek antykoncepcyjnych

Nagłe odstawienie tabletek antykoncepcyjnych – czym grozi? Czy może być niebezpieczne dla zdrowia?

Next Article
dickery

Dickery – kontrowersyjne słodkości w Warszawie